بلاگ

ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره : مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند. از طرف دیگر بیش از ۳۳% از اتلاف انرژی در ساختمان از طریق در و پنجره ها می باشد سیستم های در و پنجره دو جداره دارای مزایا و محسنات بسیاری می باشد که موجب رفاه حال ساکنین هر ساختمانی خواهد بود. در ایران برای اولین بار حدود بیست سال پس از اختراع پنجره های یو پی وی سی و در اواخر دهه ۵۰ واحد تولید پروفیل و ساخت درب و پنجره پی وی سی احداث گردید .درب و پنجره های upvc طی سالیان اخیر یکی از رایج ترین و پرآوازه ترین انواع پنجره بوده اند. آشکار است که این میزان از محبوبیت و تقاضای بازار به دلیل مزایای متعددی است که این پنجره ها دارند.
پنجره دوجداره upvc  چیست ؟
پنجره دو جداره از کنار هم قرار گرفتن و چسبیدن دو یا چند شیشه هم سایز ساخته می شود. تشکیل شیشه های کنار هم قرار گرفته همراه با یک قاب آلومینیومی و مواد رطوبت گیر، یک واحد غیر قابل نفوذ را می سازد. بین دو قاب شیشه برای به وجود آوردن محفظه ای همگن از هوای خشک با گاز آرگون پر می شود. بنابراین میزان انتقال حرارتی و نفوذ سرو صدا به داخل ساختمان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. تزریق گاز، شیشه دو جداره را به یک عایق ایده آل حرارتی و صوتی تبدیل می نماید.
مزایای درب و پنجره های دو جداره :
سیستم های در و پنجره ساخته شده از پروفیلهای UPVC علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری، دارای مزیت های متعدد به شرح ذیل میباشد که در نهایت موجبات ایجاد آسایش درهر ساختمانی را فراهم می آورد .
کاهش آلودگی صوتی ، کاهش هزینه مصرف انرژی جهت تامین حرارت و برودت مورد نیاز، عدم نیاز به رنگ کاری و سرویس های مکرر جهت نگهداری، عایق در برابر نفوذ گرد و غبار به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و با طراحی خاص ، مقاومت در برابر نفوذ آب باران به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و تعبیه شیارها و دریچه های تخلیه آب باران ، عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید ،دوام و استحکام بالا ،غیر قابل اشتعال در آتش سوزی ها ،مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و اکسیداسیون ، قابلیت نصب انواع یراق آلات و تامین بازشوی مورد نظر ، قابلیت نصب شیشه های چند جداره ، قابلیت بازیافت و عدم ایجاد آلودگی زیست محیطی ،نظافت آسان ،سهولت و سرعت در نصب ،امکان تعویض پنجره های قدیمی ( آهنی، چوبی و آلومینیومی) با درب و پنجره های UPVC وین تک در حداقل زمان و کمترین تخریب.
روش های ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره :
متقاضیان ثبت شرکتهای تجاری و موسسات غیرتجاری میتوانند برای انجام فرآیند ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره به دو صورت اقدام کنند:
۱- ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره توسط خود متقاضی
۲-ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره از طریق وکلای فعال در موسسات حقوقی ثبت شرکت ها  .که در این صورت کارشناسان و مشاوران مجرب و کارآزموده ما در موسسه حقوقی فرداد رسا در خدمت متقاضیان گرامی می باشند تا کار ثبت شرکت را برای این عزیزان در اسرع وقت انجام دهند.

مراحل ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره
۱- پس از تکمیل دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکت نامه (مطابق نمونه ضمیمه ) و تهیه دو جلد اساسنامه بهمراه امضای ذیل تمام اوراق توسط تمام شرکا، جهت پرداخت هزینه تعیین نام پس از اخذ فیش به بانک های مشخص مراجعه و فیش پرداختی را به واحد حسابداری اداره ثبت شرکتها ارائه واحد مزبور نسبت به ممهور نمودن برگ اظهار نامه اقدام می نماید.
۲- چند نام (باتوجه به اینکه :۱- نام خارجی نباشد  ۲- سابقه ثبت نداشته باشد ۳- دارای معنا و مفهوم باشد  ۴- با فرهنگ اسلامی مطابقت داشته باشد )انتخاب و به واحد تعیین نام اداره ثبت شرکت ها مراجعه و مسئول مربوطه با بررسی نامهای ارائه شده نسبت به انتخاب و تعیین نام اقدام و نام تعیین شده را در روی برگ اظهار نامه قید می نماید و سپس اخذ موافقت از مسئولین اداره ثبت شرکتها در خصوص نام تعیین شده بعمل آید و این نام باید در واحد تعیین نام ثبت دفتر شود.
۳- مدارک را با توجه به مواردی که ذکر شد(۲برگ تقاضانامه- ۲برگ شرکت نامه-۲ جلد اساسنامه- فتوکپی شناسنامه کلیه شرکا-ارائه مجوز در صورت نیاز – ۲نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین-۲نسخه صورتجلسه هیات مدیره )تحویل قسمت پذیرش مدارک اداره ثبت شرکتها داده و رسید دربافت شود و با عنایت به تاریخ تعیین شده برای اعلام نتیجه در روز موعد به (احدی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت )به باجه اعلام نتیجه اداره ثبت شرکتها مراجعه نمایند.
۴- در صورتی که کارشناس اداره ثبت شرکتها ایرادی یا نقصی در مدارک ابرازی مشاهده ننماید نسبت به تهیه پیش نویس آگهی ثبت اقدام و پیش نویس مربوطه پس از تایید مسئولین اداره ثبت شرکت ها تایپ و در روز مراجعه تحویل متقاضی داده می شود. متقاضی بایستی به بانک مراجعه و نسبت به پرداخت حق الثبت که در ذیل اظهار نامه مبلغ آن قید شده اقدام نماید.
تذکر ۱:قبل از مراجعه به بانک نمایندگی روابط عمومی جهت تعیین مبلغ حق الدرج آگهی تاسیس در روزنامه کثیر الانتشار و اخذ فیش مراجعه شود و مبلغ حق الثبت و حق الدرج در یک مرحله به بانک پرداخت شود.
تذکر ۲:در صورتی که کارشناس اداره ثبت شرکتها ایراد یا نقصی در مدارک مشاهده نماید مراتب کتبا به متقاضی اعلام خواهد شد که نسبت به رفع نقص یا ایراد اقدام نماید .
تذکر ۳:در صورتی که کارشناس اداره ثبت شرکتها موضوع شرکت را محتاج مجوز از مراجع ذیصلاح تشخیص دهد نسبت به تهیه استعلام اقدام و برگ استعلام پس از اخذ امضا از مسئولین مربوطه در دبیرخانه اداره کل ثبت شرکتها ثبت دفتر شده و به مرجع مربوطه همراه با یک نسخه فتوکپی از مدارک تحویل داده شود.
۵- پس از پرداخت مبلغ حق الثبت ، فیش مربوطه را به واحد حسابداری اداره ثبت شرکتها ارائه و واحد مربوطه نسبت به ممهور نمودن ذیل برگ تقاضانامه و درج مبلغی پرداختی و تاریخ و شماره فیش اقدام می نماید.
۶- مدارک به واحد ثبت تاسیس و تغییرات اداره ثبت شرکتها تحویل داده شود و مسئول مربوطه پس از ثبت در دفتر و تعیین شماره ثبت شرکت و درج بر روی اظهار نامه اقدام و در ذیل ثبت دفتر از شخص معرفی شده توسط شرکا(که خود از شرکا یا وکیل رسمی شرکت می باشد )با قید جمله “ثبت با سند برابر است ” امضا اخذ می نماید و سپس آگهی تایپ شده با امضای رئیس اداره ثبت شرکتها برد. یک نسخه از مدارک ضیط در پرونده شرکت شده و در بایگانی اداره ثبت شرکتها نگهداری خواهد شد و یک نسخه دیگر از مدارک (تقاضانامه-شرکت نامه- اساسنامه –صورتجلسه مجمع عمومی موسس- صورتجلسه هیات مدیره ) ممهور به مهر اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی شده و تحویل متقاضی می گردد.
۷- متقاضی مدارک مربوط به خود و پرونده تشکیل شده را به قسمت دبیرخانه اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی برده و پس از ثبت آگهی در دفتر اندیکاتور ، مسئول مربوطه نسبت به درج شماره ثبت دفتر و ممهور نمودن آگهی تایپ شده اقدام و پرونده تشکیل شده را ضبط و بقیه مدارک تحویل متقاضی می گردد.
۸- متقاضی پس از تحویل گرفتن مدارک مربوط به خود، نسخه دوم آگهی تاسیس را به واحد روابط عمومی مستقر در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی جهت درج در روزنامه کثیر الانتشار تحویل و نسخه اول آگهی تایپ شده تاسیس شرکت را به دفتر شرکت سهام روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران واقع در خیابان بهشت(خیابان جنوبی پارک شهر)جهت درج روزنامه رسمی(پس از پراخت حق الدرج که توسط مسئول مربوطه تعیین می گردد)تسلیم می نماید.
تذکر :در صورت نیاز فوری به آگهی تاسیس شرکت قبل از انتشار در روزنامه رسمی چند نسخه فتوکپی از آگهی تاسیس تهیه و هنگام تحویل اصل آگهی به دفتر روزنامه رسمی فتوکپی توسط دفتر روزنامه رسمی ممهور به مهر می گردد که دارای اعتبار مربوطه خواهد بود.
شرایط و مدارک ثبت شرکت درب و پنجره upvc :
شرکت های تولید درب و پنجره دو جداره را می توان در قالب شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود ثبت کرد که در ادامه به شرایط و مدارک لازم برای ثبت این شرکت ها می پردازیم.
شرایط ثبت شرکت تولید درب و پنجره upvc سهامی خاص
– حداقل وجود ۳ نفر عضو اصلی شرکت که به سن قانونی رسیده باشند.
– عدم سوء پیشینه کیفری برای اعضاء و هیئت مدیره
– یک میلیون ریال حداقل سرمایه شرکت
مدارک ثبت شرکت سهامی خاص درب و پنجره دو جداره
– ارائه گواهی پرداخت حداقل ۳۵درصد سرمایه شرکت به صورت نقدی.
– کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی سهامداران و بازرسان.
– ارائه مجوز در صورت نیاز .
– ارائه و تکمیل دو برگ اظهارنامه شرکت که به امضای سهامداران رسیده باشد.
– ارائه و امضای دو جلد اساسنامه شرکت توسط کلیه سهامداران.
– کپی کارت ملی کلیه اعضاء.
 شرایط ثبت شرکت درب و پنجره upvc با مسئولیت محدود
– حداقل باید دو نفر عضو یا سهامدار، شرکت باشند.
– مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال سرمایه اولیه شرکت.
– پرداخت کل سرمایه به صورت نقدی و دریافت اقراریه توسط مدیرعامل شرکت.
مدارک  ثبت شرکت درب و پنجره دوجداره با مسئولیت محدود
– اقرارنامه امضاء شده
– تصویر مدارک شناسایی (کارت ملی وشناسنامه) کلیه اعضاء
– اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
– تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در۲ برگ و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط سهامداران
– اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری تهیه شده از مراکز پلیس +۱۰
– شرکتنامه ۲ برگ و تکمیل آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران
– اساسنامه ۲جلد و امضاء ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران
مشاوره ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره
مراجعه به متخصص در هر رشته ای یک امر بدیهی و عقلانی است. ثبت شرکت درب و پنجره دو جداره واصول حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت شرکت ضروری بوده و وظیفه گروه تخصصی مشاوره ثبت شرکت فرداد رسا اطلاع رسانی از این قوانین می باشد. همین امر موجب شده که مشاوره حقوقی با وکلای برجسته و متخصص ثبت شرکت فرداد رسا راهنمایی های لازم را انجام دهد . اصولا علاوه بر نیاز مشاوره حقوقی برای انجام امور تجاری و اقتصادی و تنظیم انواع قرارداد ، افراد نیاز به مشاوره حقوقی داشته تا جلوی تضییع حقوق خویش را گرفته و حفظ منافع خود را تضمین نمایند.
از خدمات رایگان مشاوره ثبت شرکت موسسه فرداد رسا بهرمند شوید.

دیدگاه شما

Call Now Button