بلاگ
مشاوره ثبت شرکت و برند

مشاوره ثبت شرکت و مشاوره ثبت برند – مشاوره رایگان ثبتی و تلفنی ثبت شرکت و تغییرات شرکتها فرداد رسا یاری رسان شما در این زمینه هستند.اطلاع و آگاهی عمومی از حقوق ثبت اسناد شرکتها ، باعث پیشگیری از طرح دعاوی غیر ضروری و در نتیجه کاهش مراجعات مردم به دستگاه قضا را به دنبال خواهد داشت.

راه‌های مختلفی وجود دارد تا شما بتوانید با کم‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان سوالات و مشکلات خود در خصوص ثبت شرکت را با افراد ذی‌صلاح در میان بگذارید. این موضوع کاملا به سطح مشکلی که شما در این زمینه دارید بستگی دارد. برخی اوقات ممکن است شما با یک مشاوره تلفنی ثبت شرکت، مشکل خود را حل کنید.

هدف از مشاوره ثبت شرکتها

قبل از اینکه شرکت به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند و در بسیاری از موارد ثبت شرکت به تعویق می افتد که ضرر آن متوجه شرکت و موسسان می شود. حال اگر شرکت ها با مشاور حقوقی ثبت شرکت مشورت کنند، در زمان ثبت شرکت با هیچ مشکلی مواجه نخواهند شد و تمامی مراحل اداری توسط او انجام می شود. در برخی از کمپانی های بزرگ، چندین مشاور حقوقی به صورت تیمی با یکدیگر کار می کنند. شما عزیزان می توانید به منظور مشاوره در زمینه ثبت شرکت با فرداد رسا تماس بگیرید و از تجارب و اطلاعات کارشناسان و مشاوران حرفه ای این موسسه بهره مند شوید. مشاوره کارشناسان موسسه ثبتی فرداد رسا در زمینه های ذیل یاری رسان شما خواهد بود. یک از مهمترین قسمت های مشاوره ثبت شرکت در موضوع انتخاب نام شرکت می باشد . تا ابتدا بتوانیم با استعلام نام شرکت از دسترس بودن نام مناسب آگاه باشیم .

وظایف مشاور در امور ثبت شرکت ها

مشاور ثبت شرکت موظف است تا به اسناد به تجربه و قوانین و امور ثبت شرکتها اطلاعاتی کاملی از روند ثبت شرکت و یا موسسات غیر تجاری را به مراجع کننده یا تماس گیرنده با موسسه فرداد رسا را ارائه دهد و توضیح کاملی از اینکه موضوع ثبت مورد نطر نیاز به مجوز دارد یا خیر آیا اصلا این موضوع ثبت شرکت قابلیت ثبت در سازمان ثبت شرکتها را دارد و اگر دارد چه مدارک و ملزوماتی پیش نیاز این مورد می باشد و چه مدت زمان برای ثبت شرکت بایستی سپری شود و مراحل امور تاسیس شرکت را با شفافیت به مراجه کننده توضیح داده و مواردی را که اکثر مراجعه کننده ها مثال سوالات در مورد هزینه ثبت شرکت مدت زمان ثبت شرکت مدارک لازم جهت ثبت موضع مورد نظر و شرایط و پیش نیاز ها و قوانین مالیات بر نوع ثبت شرکت و موضوع بسیار مهم انتخاب نام شرکت و ودر صورت تمایل روند برند سازی را به مفصل توضیح داده شود مشاور ثبت شرکت می تواند از سوی مدیر یا موسسان شرکت وکیل و نماینده باشد که در این صورت باید وکالتنامه را در تمامی مراحل ثبت شرکت به همراه داشته باشد. در صورتی که مدارک ناقص باشند، مشاور حقوقی ثبت شرکت موظف است تا برای تکمیل آنها اقدام کند.
شما عزیزان می توانید به منظور مشاوره در زمینه ثبت شرکت با فرداد رسا تماس بگیرید و از تجارب و اطلاعات کارشناسان و مشاوران حرفه ای این موسسه بهره مند شوید.

موسسه فرداد رسا در چه مواردی مشاوره رایگان ثبت شرکت و برند را ارائه میدهد

  • مشاوره ثبت شرکتهای سهامی خاص
  • مشاوره ثبت شرکتهای مسئولیت محدود
  • مشاوره ثبت شرکت بازرگانی
  • مشاوره ثبت شرکت تولیدی
  • مشاوره ثبت موسسات غیر تجاری
  • مشاوره در خصوص انحلال شرکت
  • مشاوره ثبت تغییرات شرکت
  • مشاوره در زمینه هزینه ثبت شرکتها
  • مشاوره انتخاب نام شرکت
  • مشاوره در زمینه امور مالیاتی

با خدمات مشاوره رایگان ثبت برند هم در خدمت شما هستیم

ثبت برند خود هم فرآیند تخصصی می باشد و از آنجا که برند میراث و سرمایه اصلی هر شرکت یا شخص حقیقی می باشد تعیین اسم برند و تصویر علائم تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است و اینکه چه برندی ثبت کنید آینده کاری شما را مورد تاثیر قرار خواهد داد . فرداد رسا توانایی راهنمایی و مشاوره ثبت برند برای موفقیت شما را دارد لازم به ذکر است ما به تمامی عزیزانی که روند ثبت برند خود را به ما میسپارند پکیج های برندسازی با تخفیف ویژه ارائه خواهیم داد .

شما با تماس با شماره ۰۲۶۳۲۷۱۷۸۹۳ می توانی از خدمات مشاوره رایگان ثبتی توسط فرداد رسا بهرمند شوید. و یا در صورت تمایل از طریق فرم تماس ذیل سوالات خود را مطرح نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما سروران گرامی خواهند بور برترین خدمات در امور ثبت شرکتها را از فرداد رسا بخواهید.

دیدگاه شما

Call Now Button