مشاوره ثبت شرکت – مشاوره رایگان ثبتی و تلفنی ثبت شرکت و تغییرات شرکت موسسه حقوقی فرداد رسا یاری رسان شما در این زمینه هستند.

هدف از مشاوره ثبت شرکتها

قبل از اینکه شرکت به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند و در بسیاری از موارد ثبت شرکت به تعویق می افتد که ضرر آن متوجه شرکت و موسسان می شود. حال اگر شرکت ها با مشاور حقوقی ثبت شرکت مشورت کنند، در زمان ثبت شرکت با هیچ مشکلی مواجه نخواهند شد و تمامی مراحل اداری توسط او انجام می شود. در برخی از کمپانی های بزرگ، چندین مشاور حقوقی به صورت تیمی با یکدیگر کار می کنند. شما عزیزان می توانید به منظور مشاوره در زمینه ثبت شرکت با موسسه حقوقی فرداد رسا تماس بگیرید و از تجارب و اطلاعات کارشناسان و مشاوران حرفه ای این موسسه بهره مند شوید. مشاوره کارشناسان موسسه ثبتی فرداد رسا در زمینه های ذیل یاری رسان شما خواهد بود. یک از مهمترین قسمت های مشاوره ثبت شرکت در موضوع انتخاب نام شرکت می باشد . تا ابتدا بتوانیم با استعلام نام شرکت از دسترس بودن نام مناسب آگاه باشیم .

وظایف مشاور در امور ثبت شرکت ها

مشاور ثبت شرکت موظف است تا به اسناد به تجربه و قوانین و امور ثبت شرکتها اطلاعاتی کاملی از روند ثبت شرکت و یا موسسات غیر تجاری را به مراجع کننده یا تماس گیرنده با موسسه فرداد رسا را ارائه دهد و توضیح کاملی از اینکه موضوع ثبت مورد نطر نیاز به مجوز دارد یا خیر آیا اصلا این موضوع ثبت شرکت قابلیت ثبت در سازمان ثبت شرکتها را دارد و اگر دارد چه مدارک و ملزوماتی پیش نیاز این مورد می باشد و چه مدت زمان برای ثبت شرکت بایستی سپری شود و مراحل امور تاسیس شرکت را با شفافیت به مراجه کننده توضیح داده و مواردی را که اکثر مراجعه کننده ها مثال سوالات در مورد هزینه ثبت شرکت مدت زمان ثبت شرکت مدارک لازم جهت ثبت موضع مورد نظر و شرایط و پیش نیاز ها و قوانین مالیات بر نوع ثبت شرکت و موضوع بسیار مهم انتخاب نام شرکت و ودر صورت تمایل روند برند سازی را به مفصل توضیح داده شود مشاور ثبت شرکت می تواند از سوی مدیر یا موسسان شرکت وکیل و نماینده باشد که در این صورت باید وکالتنامه را در تمامی مراحل ثبت شرکت به همراه داشته باشد. در صورتی که مدارک ناقص باشند، مشاور حقوقی ثبت شرکت موظف است تا برای تکمیل آنها اقدام کند.
شما عزیزان می توانید به منظور مشاوره در زمینه ثبت شرکت با موسسه حقوقی فرداد رسا تماس بگیرید و از تجارب و اطلاعات کارشناسان و مشاوران حرفه ای این موسسه بهره مند شوید.

موسسه فرداد رسا در چه مواردی مشاوره رایگان ثبت شرکت را ارائه میدهد

 • مشاوره ثبت شرکتهای سهامی خاص
 • مشاوره ثبت شرکتهای مسئولیت محدود
 • مشاوره ثبت شرکت بازرگانی
 • مشاوره ثبت شرکت تولیدی
 • مشاوره ثبت موسسات غیر تجاری
 • مشاوره در خصوص انحلال شرکت
 • مشاوره ثبت تغییرات شرکت
 • مشاوره در زمینه هزینه ثبت شرکتها
 • مشاوره انتخاب نام شرکت
 • مشاوره در زمینه امور مالیاتی
 • مشاوره ثبت برند و علائم تجاری

شما با تماس با شماره ۰۲۶۳۲۷۱۷۸۹۳ می توانی از خدمات مشاوره رایگان ثبتی توسط موسسه فرداد رسا بهرمند شوید. و یا در صورت تمایل از طریق فرم تماس ذیل سوالات خود را مطرح نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین طما پاسخگوی شما سروران گرامی خواهند بور برترین خدمات در امور ثبت شرکتها را از موسسه فرداد رسا بخواهید.

دیدگاه شما

Call Now Button