8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

026-32717893

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
 

مشاوره رایگان ثبت شرکت

موسسه فرداد رسا > مشاوره حقوقی  > مشاوره رایگان ثبت شرکت

مشاوره رایگان ثبت شرکت

مشاوره ثبت شرکت

مشاوره آنلاین ثبت شرکت , مشاوره تلفنی ثبت شرکت , مشاوره رایگان ثبت شرکت و مشاوره رایگان ثبت تغییرات شرکت موسسه حقوقی فرداد رسا یاری رسان شما در این زمینه هستند.

هدف از مشاوره ثبت شرکت

قبل از اینکه شرکت به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند و در بسیاری از موارد ثبت شرکت به تعویق می افتد که ضرر آن متوجه شرکت و موسسان می شود. حال اگر شرکت ها با مشاور حقوقی ثبت شرکت مشورت کنند، در زمان ثبت شرکت با هیچ مشکلی مواجه نخواهند شد و تمامی مراحل اداری توسط او انجام می شود. در برخی از کمپانی های بزرگ، چندین مشاور حقوقی به صورت تیمی با یکدیگر کار می کنند. شما عزیزان می توانید به منظور مشاوره در زمینه ثبت شرکت با موسسه حقوقی فرداد رسا تماس بگیرید و از تجارب و اطلاعات کارشناسان و مشاوران حرفه ای این موسسه بهره مند شوید. مشاوره کارشناسان موسسه ثبتی فرداد رسا در زمینه های ذیل یاری رسان شما خواهد بود.

وظايف مشاور ثبت شرکت

مشاور ثبت شرکت موظف است تا به اسناد به تجربه و قوانین و امور ثبت شرکتها اطلاعاتی کاملی از روند ثبت شرکت و یا موسسات غیر تجاری را به مراجع کننده یا تماس گیرنده با موسسه فرداد رسا را ارائه دهد و توضیح کاملی از اینکه موضوع ثبت مورد نطر نیاز به مجوز دارد یا خیر آیا اصلا این موضوع ثبت شرکت قابلیت ثبت در سازمان ثبت شرکتها را دارد و اگر دارد چه مدارک و ملزوماتی پیش نیاز این مورد می باشد و چه مدت زمان برای ثبت شرکت بایستی سپری شود و مراحل امور تاسیس شرکت را با شفافیت به مراجه کننده توضیح داده و مواردی را که اکثر مراجعه کننده ها مثال سوالات در مورد هزینه ثبت شرکت مدت زمان ثبت شرکت مدارک لازم جهت ثبت موضع مورد نظر و شرایط و پیش نیاز ها و قوانین مالیات بر نوع ثبت شرکت و موضوع بسیار مهم انتخاب نام شرکت و ودر صورت تمایل روند برند سازی را به مفصل توضیح داده شود مشاور ثبت شرکت مي تواند از سوي مدير يا موسسان شرکت وکيل و نماينده باشد که در اين صورت بايد وکالتنامه را در تمامي مراحل ثبت شرکت به همراه داشته باشد. در صورتي که مدارک ناقص باشند، مشاور حقوقی ثبت شرکت موظف است تا براي تکميل آنها اقدام کند.
شما عزيزان مي توانيد به منظور مشاوره در زمينه ثبت شرکت با موسسه حقوقي فرداد رسا تماس بگيريد و از تجارب و اطلاعات کارشناسان و مشاوران حرفه اي اين موسسه بهره مند شويد.

موسسه فرداد رسا در چه مواردی مشاوره رایگان ثبت شرکت را ارائه میدهد

 • مشاوره ثبت شرکت سهامی خاص
 • مشاوره ثبت شرکت مسئولیت محدود
 • مشاوره ثبت شرکت بازرگانی
 • مشاوره ثبت شرکت تولیدی
 • مشاوره ثبت موسسات غیر تجاری
 • مشاوره در خصوص انحلال شرکت
 • مشاوره ثبت تغییرات شرکت
 • مشاوره در زمینه هزینه ثبت شرکتها
 • مشاوره انتخاب نام شرکت
 • مشاوره در زمینه امور مالیاتی
 • مشاوره ثبت برند و علائم تجاری

شما با تماس با شماره ۰۲۶۳۲۷۱۷۸۹۳ می توانی از خدمات مشاوره رایگان ثبت شرکت توسط موسسه فرداد رسا بهرمند شوید. ویا در صورت تمایل از طریق فرم تماس ذیل سوالات خود را مطرح نمایید کارشناسان ما در کوتاه ترین طما پاسخگوی شما سروران گرامی خواهند بور برترین خدمات در امور ثبت شرکتها را از موسسه فرداد رسا بخواهید.

مطالب مرتبط :

ثبت برند

ثبت شرکت مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت تغییرات شرکت

پلمپ دفاتر

[contact-form-7 id=”138″ title=”فرم تماس ۱″]

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد رای: 6 میانگین امتیاز: 3.8]

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.

تماس با کارشناسان حقوقی