بلاگ

ثبت شرکت در کرمانشاه : مراحل و هزینه مشاوره ثبت شرکتها در کرمانشاه , در عصر  حاضر با پیشرفت سریع صنعت و تجارت ، فعالان اقتصادی برای برخورداری از رقابتی سالم در بستر فعالیتهای سازمان دهی شده و  مکان مناسب برای گسترش کار خود نیازمند ثبت شرکت از طریق مراجع قانونی می باشند .فعالان اقتصادی باید بدانند آنچه مهم و حذف نشدنی است ثبت شرکت می باشد. در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگونی تقسیم شده اند که شامل : شرکت سهامی ( عام و خاص) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و موسسات غیرتجاری می باشند.پس از اتمام مراحل ثبت شرکت، شماره ثبتی و شناسه ملی منحصر به فردی برای شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری صادر می گردد .

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

 مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه توسط متقاضی : نخست انتخاب موضوع فعالیت و انتخاب قالب مناسب ثبتی برای آن است .شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را هم تهیه و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشاوره داشته باشید. بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود میتوانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را به اداره ثبت شرکتها در کرمانشاه ارسال کرده و بعد از گذراندن مدت زمان معین آگهی تاسیس آن صادر می گردد.
مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه توسط موسسه فرداد رسا : متقاضیان ثبت شرکت در کرمانشاه میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه فرداد رسا بهره مند شوند و بعد از جمع آوری مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی میکنند. حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می رسد کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند این اوراق شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد  درمرحله بعد هم در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند. این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت باشد  و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک  و اوراق ثبت  به اداره ثبت شرکتها در کرمانشاه ارسال میگردد و با گذشت ۱۵ الی ۲۰ روز کاری  آگهی تاسیس آن صادر  می گردد هزینه  ثبت شرکت کرمانشاه بر اساس موارد گوناگون متغیر است یکی از این موارد، سرمایه اولیه شرکت می باشد که بر اساس آن  وجه حق الثبت افزایش می یابد ، به علاوه بسته روزنامه رسمی هم بر اساس تعداد خطوط سبب افزایش حق الدرج آگهی می شود که در مجموع بر هزینه ثبت شرکت موثر هستند .جهت برخورداری از مشاوره  ثبت شرکت در کرمانشاه با موسسه فرداد رسا تماس بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در کرمانشاه

ابتدایی ترین شرط ثبت شرکت انتخاب شرکای مورد اعتماد است به علاوه شرکا باید ۱۸ سال تمام سن داشته باشند و اگر زیر ۱۸ سال باشند نمی توانند از اعضای شرکت محسوب شوند و در کنار آنها باید فرد دیگری را به عنوان عضو شرکت معرفی کنید . دومین مرحله انتخاب ۵ نام برای شرکت است که این نامها  با حداقل ۳ واژه فارسی و غیرمشابه با اسامی شرکتهایی که تا کنون به ثبت رسیده باید باشند.  همچنین باید سرمایه ای برای شرکتتان در بدو امر در نظر بگیرید که می تواند حداقل یک میلیون ریال باشد.  سمت اعضا و درصد شراکتشان نیز باید مشخص شود.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت کرمانشاه

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمانشاه با توجه به قالب ثبتی انتخابی تفاوت می کند اما برخی مدارک به طور یکسان میباشد که شامل : مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره ( کپی کارت ملی و شناسنامه) اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری ، و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم .

ثبت شرکت خدماتی  : جهت ثبت یک شرکت خدماتی لازم است ابتدا مقدماتی از اصول و شرایط قانونی آن را بدانیم.به همین منظور در اینجا مطالبی در مورد نحوه ثبت شرکت خدماتی آورده ایم که امیدواریم بتواند برای شما عزیزان مفید واقع شود .البته در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر شما بزرگواران می توانید از مشاوره و یاری کارشناسان مجرب موسسه فرداد ثبت بهره مند شوید.

ثبت شرکت ساختمانی : ثبت شرکت ابنیه شرکت های ساختمانی شرکت هایی هستند که جهت انجام امور ساختمانی و پیمانی شکل می گیرند که بسته به نیاز متقاضی می تواند به صورت سهامی خاص یا مسئولیت محدود ثبت گردد.
ابنیه در لغت نامه دهخدا به معنای ساخته ها ، ساختمان ها ، بناها ، پایه ها ، بنیان ها و اصل ها آمده است. ساختمان ها یکی از نیازهای بزرگ زندگی انسان در هر برهه از زمان بوده و نقش بسیار مهمی در فعالیت های انسانی دارند.

ثبت شرکت سمپاشی  : برای ثبت شرکت سمپاشی لازم است در ابتدا با برخی از مفاهیم مربوط به آن آشنا باشید . به این منظور می توانید مطالبی را که در ادامه آمده است مطالعه نمایید و در صورت نیاز به هرگونه راهنمای بیشتر در مسیر ثبت شرکت سمپاشی خود با کارشناسان خبره ومجرب ما در موسسه حقوقی فرداد ثبت تماس بگیرید.
شرکت سمپاشی یک واحد فنی و خدماتی که پس از تاسیس بر اساس قوانین جاری کشور،در زمینه مبارزه با حشرات موذی در اماکن عمومی و مسکونی فعالیت می کند.
مبارزه با حشرات و جانوران موذی اماکن عمومی و خانگی عبارت است از اعمال کلیه روش های مبارزه اعم از محیطی (بهسازی محیط)،شیمیایی و سایر روش ها جهت کنترل حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و محیط زندگی به نحوی که اثرات سوء،بر محیط زیست و اکوسیستم نداشته باشد.
فعالیت درزمینه های ساختمانی به دلیل وسعت دامنه، معمولاَ به صورت دسته جمعی انجام می شود.لذا، افراد متمایل به این فعالیت ها، اصولاَ شرکتی را با یک شخصیت حقوقی تأسیس می کنند تا کار را به صورت گروهی و با همکاری دیگر اعضاء انجام دهند

ثبت شرکت گردشگری : گردشگری به مجموعه فعالیتی اطلاق می شود که در جریان مسافرت یک گردشگر اتفاق می افتد.این فرایند شامل هر فعالیتی از قبیل برنامه ریزی سفر،مسافرت به مقصد،اقامت،بازگشت و حتی یادآوری خاطرات آن نیز می شود.همچنین فعالیت هایی را که گردشگر به عنوان بخشی از سفر انجام می دهد نظیر خرید کالاهای مختلف و تعامل میان میزبان و مهمان را نیز دربرمی گیرد.به طور کلی می توان هر گونه فعالیت و فعل و انفعالی را که در جریان سفر یک سیاحتگر اتفاق می افتد گردشگری تلقی کرد.

مشاوره ثبت شرکت در کرمانشاه

مراجعه به متخصص در هر رشته ای یک امر بدیهی و عقلانی است. ثبت شرکت کرمانشاه  نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت شرکت ضروری بوده و وظیفه گروه تخصصی مشاوره ثبت شرکت کرمانشاه در موسسه حقوقی فرداد رسا اطلاع رسانی از این قوانین می باشد. همین امر موجب شده که مشاوره حقوقی با وکلای برجسته و متخصص ثبت شرکت فرداد رسا راهنمایی های لازم را انجام میدهد . اصولا علاوه بر نیاز مشاوره حقوقی در کرمانشاه برای انجام امور تجاری و اقتصادی و تنظیم انواع قرارداد ، افراد نیاز به مشاوره حقوقی داشته تا جلوی تضعییع حقوق خویش را گرفته و حفظ منافع خود را تضمین نمایند.

از خدمات مشاوره رایگان موسسه فرداد رسا بهرمند شوید.

دیدگاه شما

Call Now Button