ثبت شرکت تهران

تهران به دلیل اینکه پایتخت ایران می باشد  از لحاظ تاریخی ، فرهنگی، جغرافیایی ، تجاری و صنعتی بسیار حائز اهمیت است و نیز  به دلیل برخورداری از بیشترین جمعیت یکی از مهم ترین و پراهمیت ترین شهرهای ایران است . به همین خاطر بحث ثبت شرکت نیز در این شهر بسیار مهم می باشد و یکی از ادارات دولتی که در این شهر بسیار پرکار می باشد اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری است چرا که بیشترین شرکتهای تجاری در تهران به ثبت می رسند .

شروع ثبت شرکت ثبت برند در تهران
ثبت شرکت فوری و ارزان در تهران تخصص ماست

مراحل ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت توسط فرداد رسا : فعالان اقتصادی در تهران جهت ثبت شرکت میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان فرداد رسا حضورا یا تلفنی  بهره مند شوند و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی مینمایند . حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می نمایند کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند . این اوراق شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد  در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند. این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت باشد  و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک  و اوراق ثبت  به اداره ثبت شرکت ارسال میگردد و با گذشت 15 الی 20 روز کاری  آگهی تاسیس آن صادر  می گردد هزینه  ثبت شرکت بر اساس فاکتورهای گوناگون مشخص می گردد یکی از این فاکتورها ،سرمایه اولیه شرکت می باشد که بر اساس آن  وجه حق الثبت افزایش می یابد ، به علاوه بسته روزنامه ررسمس هم بر اساس تعداد خطوط سبب افزایش حق الدرج آگهی می شود که در مجموع بر هزینه ثبت شرکت موثر هستندجهت برخورداری از مشاوره با فرداد رسا تماس بگیرید .

ثبت شرکت 90%
ثبت برند 75%
ثبت تغییرات شرکت 85%
برند سازی 50%
انتخاب قلب ثبتی در روند ثبت شرکتها در تهران

بیشترین قالب های ثبت شرکتها در تهران مسئولیت محدود و سهامی خاص

مهمترین انواع ثبت شرکت ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران  و ثبت شرکت سهامی خاص در تهران است ، که  هر دو شرکت بازرگانی می باشند . اولی با حضور دو نفر رسمیت می یابد و دومی یعنی شرکت سهامی خاص به حضور حداقل 5 نفر جهت تشکیل نیازمند است و سرمایه اولیه جهت ثبت هر دو حداقل یک میلیون ریال می باشد .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در تهران : امروزه انجام فعالیتهای تجاری در تهران نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران می باشد  این قالب ثبتی با حداقل 2 شریک بالای 18 سال که سهامدار و عضوء هیئت مدیره نیز می باشند تشکیل می گردد. باید بدانید انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع از شرکتها الزامی می باشد و میزان سرمایه در این قالب ثبتی از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد .

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران : فعالان اقتصادی برای بهره مندی بیشتر از توانایی ، سرمایه و تجربه خود می بایست فعالیتهایی را در قالب یک مجموعه انجام دهند که از مهمترین این فعالیتها ثبت شرکت سهامی خاص در تهران می باشد .  توجه داشته باشید در این قالب ثبتی سهامداران می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران باقی می ماند . این به این معنا می باشد که میزان تعهد سهامداران به میزان سهاشان در شرکت است . اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها سه نفر سهامدار بالای 18 سال  و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد. مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در تهران دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد.

آشنایی بیشتر
مشاوره رایگان ثبت شرکت در تهران

شما با استفاده از خدمات حقوقی ثبت شرکت و برند فرداد رسا از مشاوره رایگان و کاملا تخصصی بهرمند می شوید

ثبت شرکت ارزان در تهران

ما تمامی خدمات ثبتی خود را با توجه به توانایی های و تخصص موسسه با مناسب ترین هزینه و قیمت های رقابتی به شما ارائه خواهیم کرد

ثبت شرکت فوری در تهران

فرداد رسا مجری برتر در زمینه ثبت شرکت فوری در تهران می باشد

توسعه تجارت آنلاین شما

در صورت استفاده شما از خدمات فرداد رسا توسط دپارتمان های تجارت آنلاین این موسسه تحولی نو در کسب و کار شما ایجاد خواهد شد .

مناسب ترین هزینه ثبتی خود را با فرداد رسا تجربه کنید

هزینه ثبت شرکتها در تهران به چه شکلی می باشد

از آنجا که هزینه ثبت شرکت شامل موارد مختلفی می شود که از آن جمله هزینه اولیه ثبت شرکت ، حق الزحمه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های تهران می باشد . هزینه بابت  باطل کردن تمبر سرمایه ؛ حق الزحمه وکیل ثبت شرکت ،حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی و مخارج آگهی روزنامه کثیر الانتشارمی باشد . وعلاوه براین مبالغ بر اساس  نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و همچنین طرح و موضوع فعالیت مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. بنا براین هزینه کلی آن در موارد مختلف با هم متفاوت است .

ثبت شرکت

ثبت شرکت را با متناسب ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه فرداد رسا در کوتاهترین زمان تجربه کنید .

ثبت برند

ثبت برند را با متناسب ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه فرداد رسا در کوتاهترین زمان تجربه کنید .

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت را با متناسب ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه فرداد رسا در کوتاهترین زمان تجربه کنید .

مشاوره ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند سایر امور ثبتی توسط خود متقاضی و یا شرکتهای حقوقی قابل انجام است. در صورتی که می خواهید کار ثبت شرکت خود را شخصا" انجام نداده و از تجربه کارشناسان بهره جویید . شما میتوانید با تماس با فرداد رسا از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص این موسسه به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید.

شروع کنید

روند ثبتی شما توسط فرداد رسا

تماس با کارشناسان فرداد رسا

از اطلاعات تماس با فرداد رسا استفاده کنید و با ما تماس بگیرید

دریافت مشاوره رایگان

شما با تماس با فرداد رسا از مشاوره رایگان و کاملا تخصصی کارشناسان با تجربه ثبتی ما بهرمند خواهید شد

تنظیم قرارداد

برای شما قرارداد معتبر در زمینه ثبتی شما تنطیم و به شما ارائه خواهد شد.

تحویل یا ارسال مدارک

مدارک مورد نیازی که توسط کارشناسان به شما اطلاع داده شده به موسسه تحویل دهید

شروع روند ثبتی شما

اجرای امور ثبتی شما از صفر تا صد کاملا تخصصی توسط کارشناسان موسسه انجام میشود.

پایان کار و ارائه اوراق و مدارک

اوراق و مدارک ثبتی شما به شما تحویل داده میشود . روند ثبتی شما به پایان میرسد.

خدمات ما

چرا ثبت شرکت خود را به ما بسپارید.

ثبت شرکت : خیلی ها در هنگام ثبت به بعضی از مسائل مانند میزان سهام, نوع سمتها , حق امضاء و … بی توجهی می نمایند.شرکت در ابتدا شاید ضعیف به نظر برسد و یا اینکه آینده ای مبهم داشته باشد ولی همیشه باید بدانیم که ممکن است همین شرکت ضعیف در آینده ای بسیار نزدیک قوی شود و سود سرشاری به سویش روانه شود پس همیشه نسبت به آن آینده باید تصمیم گرفت.

ما ایده پرداز و مشاور ثبت برند هستیم

کارشناسان ما روند ثبت برند شما را کاملا تخصصی انجام میدهند

ثبت برند : یکی از مهمترین کارهای هر شرکت پیدا کردن راه برای جلب توجه و وفاداری مشتری است. از جمله این راه ها ثبت برند برای شرکت است . برند به انگلیسی معادل عنوان قانونی نشان تجاری یک طرح ،نماد ،عبارت،نام و … است که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی است که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت را به کارشناسان ما بسپارید

با تنظیم هر صورتجلسه از تخفیف صورتجلسه بعدی بهرمند شوید

شخصیت های حقوقی با توجه به اختیارات مندرج در اساسنامه خود میتوانند تصمیماتی را مبنی بر ثبت تغییرات شرکت و موسسه خود بگیرند و به استناد قانون تجارت می بایست این تغییرات را به ثبت برسانند. در اولین قدم باید صورتجلسه ای با توجه تغییرات خواسته شده تنظیم و تدوین نمایند و به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری حوزه ثبتی شرکت برسانند.

ثبت موسسات غیر تجاری برای شما

ثبت موسسه در کوتاهترین زمان ممکن

ثبت موسسه : در کنار شرکت‌ها قانونگذار نهاد حقوقی خاصی را که دارای شخصیت حقوقی می‌باشد جهت انجام اموری که جنبه غیر تجارتی دارد از قبیل کارهای علمی یا ادبی یا امور خیریه و خدماتی پیش بینی نموده است ماده یک آیین نامه اصلاحی ثبت تشکیلات و موسسات غیر تجارتی، موسسه غیر تجارتی را چنین تعریف نموده است

دیدگاه مشتریان

تماس با ما

موسسه حقوقی فرداد رسا یاری رسان شما در امور ثبتی خواهد بود . شما هم به جمع همراهان ما بپیوندید . از اعتماد شما بسیار سپاس گذاریم .

02632717893

09112699455

info@companyregisterco.com

البرز - کرج - چهار راه طالقانی ضلع جنوب غربی جنب بانک قوامین ساختمان کوثر طبقه 4 واحد 8

با ما در ارتباط باشید

Call Now Button