بلاگ

ثبت شرکت در یزد : مراحل ثبت شرکت در یزد , شرایط ثبت شرکت در یزد , مدارک لازم جهت ثبت شرکت در یزد , هزینه ثبت شرکت در یزد , کارشناسان موسسه فرداد رسا در این مقاله به سوالاتی که در ذهن شماست پاسخ داده اند با ما همراه باشید در عصر  حاضر با پیشرفت سریع صنعت و تجارت ، فعالان اقتصادی برای برخورداری از رقابتی سالم در بستر فعالیتهای سازمان دهی شده و  مکان مناسب برای گسترش کار خود نیازمند ثبت شرکت از طریق مراجع قانونی می باشند .فعالان اقتصادی باید بدانند آنچه مهم و حذف نشدنی است ثبت شرکت می باشد. شرکت به معنای شریک شدن است بدین معنی که ممکن است گاهی فعالیتی را به شکل تکی ادامه دهیم و اصطلاحا” فعالیت حقیقی  داشته باشیم اما در نقطه ای از کار به این نتیجه برسیم که به کمک شخص یا اشخاص دیگر برای پیشرفت کار و یا گسترش آن و رسیدن به نتایج بهتر نیازمندیم و در اینجاست که بحث ثبت شرکت و ثبت شرکت در یزد به وجود می آید. یعنی فرد با شریک شدن با افراد دیگر شرکت را به وجود می آورد که برای تشکیل شرکت ابتدا باید آن را در اداره ثبت شرکتهای یزد ثبت نمود. .

مراحل ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت در یزد توسط متقاضی : با انتخاب موضوع فعالیت خود در شرکت یک قالب مناسب هم برای ثبت شرکت خود انتخاب نمایید شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را نیز تهیه و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید . بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود میتوانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را به اداره ثبت شرکتها در یزد ارسال کرده و بعد از گذراندن مدت زمان معین آگهی تاسیس آن چاپ می گردد.
مراحل ثبت شرکت در یزد توسط موسسه فرداد رسا : متقاضیان ثبت شرکت در یزد میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه فرداد رسا بهره مند شوند و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی می کنند. حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می رسد کارشناسان ما اوراق شرکت شما  یا همان اسناد ثبتی را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم می کنند  این اوراق شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد  در مرحله بعدی در انتخاب نام شرکت  به شما کمک می کنند. این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت باشد  و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک  و اوراق ثبت  به اداره ثبت شرکت در یزد ارسال میشود و با گذشت ۱۵ الی ۲۰ روز کاری  آگهی تاسیس آن صادر  می شود هزینه  ثبت شرکت در یزد بر اساس عوامل گوناگون مشخص می شود یکی از این فاکتورها ، سرمایه اولیه شرکت می باشد که بر اساس آن وجه حق الثبت افزایش می یابد ، به علاوه بسته روزنامه رسمی هم بر اساس تعداد خطوط سبب افزایش حق الچاپ  آگهی می شود که در مجموع بر هزینه ثبت شرکت در یزد تاثیر گذار هستند جهت برخورداری از مشاوره  ثبت شرکت در یزد با موسسه فرداد رسا تماس بگیرید

شرایط ثبت شرکت در یزد

ثبت شرکت در مشهد دارای شرایطی است :

  • موسسین دست کم باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.
  • محل کار شرکت مشخص شده باشد.
  • سرمایه اولیه حداقل یک میلیون ریال برای شرکت در نظر گرفته شده باشد.
  • اعضا شرکت و سمت آنها و صاحبان حق امضا و نیز موضوع فعالیت شرکت باید مشخص باشد.
  • برای برخی فعالیتها باید مجوز اخذ شود.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در یزد

  • مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
  • اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری
  • در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم .

 هزینه ثبت شرکت در یزد

از آنجا که هزینه ثبت شرکت در یزد شامل موارد مختلفی می شود که از آن جمله هزینه اولیه ثبت شرکت ، حق الزحمه ثبت شرکت  در اداره ثبت شرکت های یزد ، هزینه بابت  باطل کردن تمبر سرمایه ؛ حق الزحمه وکیل ثبت شرکت در یزد ،حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی و مخارج آگهی روزنامه کثیر الانتشارمی باشد. وعلاوه براین مبالغ بر اساس  نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و همچنین طرح و موضوع فعالیت مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. بنا براین هزینه کلی آن در موارد مختلف با هم متفاوت است.به طور مثال : هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در یزد با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص  در یزد که نحوه ثبت آن فرق می کند و به طور حتم  بسیاراختلاف دارد. هزینه های دریافت مؤسسات ثبتی و حقوقی به جهت متغیر بودن بر ثبت شرکت تآثیر گذار است .

ثبت شرکت لیزینگ در یزد : لیزینگ ضرورتی فراگیر در جهان می باشد. نقش عملیات لیزینگ در چرخه اقتصادی کشورها و اثرات مثبت آن موجب شده است که این شیوه اعتباری، امروز با تکیه بر تخصص‏ها و ویژگی‏های نوین اجرایی بتواند موقعیت خود را به عنوان یکی از مهمترین ساز و کارهای تامین اعتبار در سطح اقتصاد داخلی و بین‏المللی تثبیت کند. به همین دلیل بخش عظیمی از عملیات ها از روش‏های نوین لیزینگ انجام می‏پذیرد؛ مطابق بررسی‏های روش تامین اعتبارات از طریق لیزینگ در بین مکانیزم‏های گوناگون اعتباری، بعد از وام‏های مستقیم بانکی در مرتبه دوم قرار گرفته است.

ثبت شرکت هلدینگ در یزد : شرکت هلدینگ،یک شرکت سهامی است که مالکیت سهام شرکت دیگری را در اختیار دارد.یعنی، سهام شرکت هلدینگ در برابر شرکت دیگر(زیر مجموعه) بیش از ۵۰% می باشد. کنترل شرکت های زیر مجموعه به شکل مستقیم توسط مدیران و هیات مدیره شرکت اصلی انجام شود.
در ایران به علت فقدان قوانین و مقررات جامع و تکتیکی در زمینه شرکت‌های هلدینگ، اصطلاح شرکت هلدینگ و شرکت سرمایه‌گذاری را، به طور یکسان به کار می‌برند و تصور عموم بر این است که شرکت هلدینگ، یک شرکت سرمایه‌گذاری است، در حالیکه از نظر حقوقی، ساختار این دو شرکت با یکدیگر متفاوت و متمایز است.
شرکت‌های سرمایه‌گذاری، نهادی سود آفرین در امر خرید و فروش سهام هستند، ولی شرکت مادر، نهادی است که اداره شرکتهای تابعه را بر عهده دارد.

ثبت شرکت دانش بنیان در یزد : برای ثبت شرکت دانش بنیان لازم است در بدو امر با تعریف شرکت دانش بنیان آشنا شوید.شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری‌سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالاها و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش افزوده فراوان و بر اساس معیارهای مورد نظر این آیین‌نامه، به تأیید کارگروه می‌رسد.

ثبت شرکت دارویی در یزد : موسسات دارویی به شرکت های تولید کننده،وارد کننده و شرکت های فوریتی واردات دارو که صلاحیت آن ها مطابق قانون به تایید رسیده و مجوز فعالیت آن ها صادر شده است اطلاق می گردد و شرکت پخش سراسری،شرکتی است که طبق قانون به ثبت رسیده و در اساسنامه ی آن موضوع فعالیت شرکت دارویی،توزیع دارو قید شده و با کسب مجوزهای لازم،مبادرت به تودیع دارو و شیر خشک و مکمل های غذایی رژیمی،غذاهای کمکی شیرخواران،لوازم مصرفی پزشکی و فرآورده های آرایشی بهداشتی و تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی مجاز در سراسر کشور می نماید و واسط بین موسسات دارویی مجاز و داروخانه ها است.

مشاوره ثبت شرکت در یزد

متقاضیان ثبت شرکت در یزد میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود متقاضی یا از طریق وکلای آشنا به این امر به ثبت برسانند. در صورتی که می خواهید کار ثبت شرکت خود را شخصا” انجام نداده و از تجربه کارشناسان بهره جویید شما میتوانید با مراجعه به موسسه فرداد رسا از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص این موسسه به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید.

برای مشاوره ثبت شرکت در یزد با کارشناسان متخصص موسسه فرداد رسا در تماس باشید .

دیدگاه شما

Call Now Button